Kategórie
Nezaradené

Pomocníkov a šikovné ruky treba vždy

V sobotu bude hlavný deň Vatry jesennej rovnodennosti s hudobnými vystúpeniami, obradmi chvály darov, otvoreným stolom i potvoreným javiskom, predajom novodrevných výrobkov a výpestkov, prednáškou s besedou a ďalšími zuaujímavosťami. Na to, aby sa to mohlo stať, potrebujeme pomoc pri príprave podujatia.

Pisateľ mal v posledných dňoch zníženú pohyblivosť a aj keď už je to lepšie, potrebujeme dať stredisko aspoň trochu don poriadku a obnoviť aj prístrešky, ktoré na Vatrovej plošine slúžia každoročne na vystavenie výrobkov predajcov a na hodovné stoly. Na toto a na iné teda súrne potrebujeme pomoc dobrovoľníkov a to v predstihu, nie len v deň Vatry, keď už by malo byť všetko hotové.

Môžeme možnože zaplatiť jedného brigádnika znalého prác s drevom (jednoduché tesárstvo), alebo ho odmeniť výmenou za výrobky a potraviny zo záhrad a chovu, ale v zásade nám pomôžu hlavne dobrovoľníci, pretože všetko musíme robiť svojpomocne.

Kto sa rozhodne pomôcť pri dobrej veci, nech sa prihlási buď na mesenger, alebo na č. 0907 740 868, alebo na imelo diva@ved.sk , predmet: pomoc.

Chvála za prípadnú pomoc akéhokoľvek druhu, od osobnej účasti, cez podporu v obežive až po zdieľanie.

Ak  chcete podporiť našu redakciu a vzdelávanie, môžete poslať dar. TU sú podrobnosti.

udalosť: https://fb.me/e/Vvk239NR